• Русский
  • O'zbekcha
  • English

Samarkand
State Medical
Institute

Interactive services

Happy Birthday!



9 AugustСултонов Ильхомжон Ислом угли
Ахмеджанов Шухрат Болтаевич
Мамурова Ирода Нормуратовна
Орипов Рустам Анварович
10 AugustХамраев Хабибулла Таирович
11 AugustШарафова Инобат Ахмеджоновна
Вохидова Адолат Маматкуловна
Хамидова Феруза Муиновна
Исламова Камола Акрамовна
12 AugustБахрамов Рустам Рахматуллаевич
Орзикулов Азамкул
Жураев Собиржон Омонович
Юлдашев Ботир Ахматович
13 AugustФайзиева Диловар Уткуровна
Ниёзов Шухрат Ташмирович
Мусурманов Фазлиддин Исамиддинович
14 AugustМирзаев Ризамат Зиёдуллаевич
16 AugustРахматова Сунбула
17 AugustАхмедов Юсуфжон Маҳмудович
18 AugustЭгамова Малика Турсуновна

Year of active investment and social development



                            Расписание модульный контроль 

СамМИ даволаш, педиатрия, тиббий педагогика, стоматология  факультетлари  буйича 2016-2017 укув йили кишги семестри  фанлар модуллари якуний назоратлари ЖАДВАЛИ

Назорат санаси

Назорат утказиладиган фанлар ва бевосита маъсуллар

Курслар, факультет

Гурухлар

Назорат вакти

Назорат утказиладиган аудитория

 

22.05

Биофизика (Исламова Д.С.)

1 ОХИ

101-105

8.30-9.40

АТМ зал

 

ЯДА тайёргарлик (Камалов А.И.)

5 стом

501-508

12:30:14:30

 

Маънавият асослари( Кодиров Н.Д.)

2 леч

201-204

15.00-16.10

 

ВПХ, травматология, неонатология, основы стоматологии, анестезиология (Мустафакулов Э.Б.) кайта-2

5 леч

501-520

16.30-17.40

 

 Ортопедик стоматология (Камалов А.И.)

4 стом

413-415

 

ЯДА тайёргарлик (Камалов А.И.)

5 стом

509-511

12:30-14:30

ТП зали

 

Основы стоматологии (Мустафакулов И.Б.)

5 леч

517-520

15.00-16.10

 

Соц. Медицина(Ураков К)

4 леч

405-408

16.30-17.40

 

клиник лаборатория, педиатрия, ЛОР (Ураков К.Н.) кайта-2

4 леч

401-420

 

Секцион курс (Юлдашев С.Ж)

5 пед

501-505

15.00-16.10

Дав.фак. зали

 

Травматология (Юлдашев С.Ж)

5 пед

514-518

16.30-17.40

 

Хирургик стоматология (Камалов А.И) кайта 1

4 стом

401-402,403-417

15.00-16.10

Пед фак зал

 

Неврология (КамалоА.И.)

4 стом

416-417

16.30-17.40

 

МЧС (КмаловА.И.)

4 стом

411-412

 

 

ГЭК га таергарлик (Мавлянов Ш.Х)

7 леч

701-722

10.00-12.00

АТМ зал

 

23.05

Рус тили (Холиеров Р.)

1 пед

101-113

13.00-14.20

 

Рус тили (Холиеров Р.)

1 пед

105-114

15.00-16.10

 

физ.реабилитация (Камалов А.И.)

3 стом

301-304

16.30-17.40

 

ГЭК га таергарлик (Мавлянов Ш.Х)

7 леч

701-722

10.00-12.00

ТП зали

 

Урология (Махрамкулов З.М.)

4 КТ

401-403

13.00-14.20

 

Детская инфекция (Мустафакулов И. Б.)

5 леч

513-516

15.00-16.10

 

Внутреняя медицина (Ураков К.Н.) кайта-2

4 леч